• تلفن: (30)38113-051
  • info@38113.com
در ارتباط باشید:

قوانین درگاه اینترنتی سامانه ۳۸۱۱۳

کاربر گرامی استفاده از درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ به این معنی است که شما کلیه قوانین درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ را مطالعه کرده با آن موافقید و خود را ملزم به انجام آن می دانید.

۱٫در قوانین درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ ممکن است با تغییر سیاست ها و شرایط و گذر زمان تغییراتی صورت گیرد این تغییرات ۱۵روز قبل از اعمال از طریق سایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

۲٫درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ تحت قوانین کشورایران بوده بدیهی است هر گونه فعالیت غیرمتعارف،خلاف شرع و قانون ومعاملات و واریز وجوه غیر مجاز قابل پیگیری از طریق مراجع ذیربط و سایت سامانه ۳۸۱۱۳ خواهد بود.

۳٫استفاده ازدرگاه سامانه ۳۸۱۱۳ در سایت های با شرایط زیر ممنوع است:

الف- سایت های فروش محصولات یا ارائه خدماتی که خلاف قوانین ، عرف یا شرع است.

ب- فروش اوراق بهادار و خرید و فروش پول(تبدیل واحدهای پول)

پ- سایت های دارای مضامین غیر اخلاقی ،افترا آمیز ،تهدید کننده،حاوی توهین به گروه،قشر یا قومیت و ادیان.

ت- سایت های خرید وفروش محصولات غیر قانونی یا فروش وخرید غیر قانونی محصولات .

ث- فروش یا ارائه محصولات دارای حق نشر وچاپ(کپی-رایت)

ج- استفاده از درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ در سایت های شرط بندی یا قمار و بخت آزمایی.

چ- سایت های فروش فیلم وسریا ل(چنانچه در سایت ساماندهی ثبت نشده باشند

ح- کلیه سایت هایی که فعالیت یا بخشی از فعالیت آنها بر اساس قوانین جرائم رایانه ای ممنوع است.

خ- VPN وموارد عبور ازفیلترینگ .

د- اموال غیر منقول.

ذ- سیگار،مواد مخدر،دخانی،روان گردان و مشروبات الکلی و نوشیدنی های سکر آور.

ر- انواع سلاح های سرد و گرم .

ز- کالاهای قاچاق یا به دست آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری و لشکری.

س-انتشار ویروس های اینترنتی به منظور سوء استفاده از حساب کاربران درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده پیگیری قضایی خواهد شدو کلیه حقوق کاربر خاطی در سایت مسدود خواهد شد.

ص- کاربران درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ موظفند در وارد کردن ایمیل و شماره حساب و سایر مشخصات دقت و صداقت داشته باشند ،در صورت تناقض اطلاعات وارده حساب فرد مسدود و هیچ حق و ادعایی نسبت به حساب، وارد نخواهد بود.

ض – کاربران درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ حق وارد کردن یا در اختیار گذاشتن مشخصات حساب خود به فرد یا افراد دیگری ندارند و ورود به حساب کاربری صرفا در آدرسhttp://www.sharjiran.net مجاز می باشد.

بدیهی است در صورتی که به دلیل سهل انگاری کاربر حقوقی از وی ضایع گردد درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ مسئولیتی رامتقبل نخواهد شد.

ط – درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ هر گاه صلاح بداند می تواند نسبت به پایان همکاری خود با فروشگاه تصمیم گرفته و ۱۰روز قبل از اجرای قطع همکاری به اطلاع فروشگاه برساند. فروشگاه ملزم به مسدود کردن حساب کاربری خود ظرف ۱۰روز از زمان اعلام درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ می باشد(بدون هیچ ادعایی)

ظ – کار بران قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ استفاده می کنند لازم است تمام قوانین ومقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا ،هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود را دارد و در صورت سوء استفاده های احتمالی درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

ع- اگر هر گونه خسارت،جریمه ،مجازات ویامسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافق نامه متحمل کاربر شود باز پرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود ، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد هایی که در درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ انجام می گیرد است .

۴٫در درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ اگر انتقال وجه به صورت داخلی در داخل وب سایت انجام شود هیچ هزینه ای مبنی بر کارمزد و یا موارد مشابه را شامل نمی شود .

۵٫برای تراکنش های خروجی در درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ اگر انتقال وجه به حساب خود شخص کاربر سامانه ۳۸۱۱۳ باشد کارمزدی معادل ۵,۰۰۰ ریال و اگر به حساب شخص دیگری باشد کارمزد معادل مبلغ ۷,۰۰۰ ریال می باشد و هیچگونه محدودیتی در مبلغ انتقالی وجود ندارد. درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ می تواند با کاربران خاص قراردادهای ویژه ای را امضا کند و این رقم را افزایش یا کاهش دهد .

۶٫اگر سامانه ۳۸۱۱۳ بخواهد تغییری در میزان کارمزد برای همه کاربران ایجادکند بایستی از ۱۵روز قبل در وب سایت اطلاع رسانی کرده و کاربران را از این افزایش یا کاهش مطلع می کند.

۷٫در هر درخواست خروج وجه تا زمان واریزبه حساب ممکن است به دلیل اطمینان از صحت تراکنش های ورودی زمانی بین ۱الی ۲ روز کاری سپری شود.

۸٫دربرداشت فقط آن مقدار از پول را که از واریز آن به حساب حداقل ۱روز کاری میگذرد می توان برداشت کرد، و در هر تراکنش مقدار پول برداشتی نامحدود است و حداقل موجودی باقیمانده در حساب کاربر ۰ ریال می باشد.

ضمنا تعداد درخواست تراکنش های واریز به حساب فروشنده نامحدود خواهد بود.

۹٫شما نمی توانید حساب خود را برای فرار از رسیدگی ببندید. اگر شما اقدام به بستن حساب کاربری خود کنید در حالی که ما در حال انجام تحقیقات هستیم ، ما وجه حساب شما را تا ۱۸۰ روز در برابر خطر ات ، ادعا ها، هزینه ها ، جریمه ، مجازات به شرکت های وابسته درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ و یا اشخاص دیگر در حفظ می کنیم … شما حتی پس از بستن حساب در قبال تمام تعهدات مربوط به حساب کاربری خود باقی خواهید ماند.

۱۰٫در درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ سایر تراکنش های ورودی و خروجی به دلیل تعامل با بانکها براساس قوانین و مقررات داخلی بانکهای ایران و شبکه شتاب است، مانند قانون بازگردانی وجه انتقالی از این شبکه تا پایان آن روز که درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ هم طبق همین قانون اجازه خواهد داشت حداکثر تا ۲۴ساعت از انجام تراکنش ورودی ، خروجی ، داخلی وجه را به حساب مبدأ برگشت بزند، که در این شرایط لازم است درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ اطلاعات برگشتی را به صاحب حساب مقصد ارائه کند.

۱۱٫کاربری که به عنوان فروشنده در سایت فعالیت می کند باید پس از ارسال کالاو یا خدمات خود از خریدار از طریق اینترنت رسید دریافت کند و نزد خود به عنوان مدرک نگه دارد که در صورت اعلام خریدار مبنی بر عدم دریافت کالا یا خدمات رسید دریافت شده را به خریدار ارائه کند، همچنین هرگونه مسئولیت درزمینه کیفیت ، کمیت و ارسال کالای ارائه شده بر عهده فروشنده می باشد.

۱۲٫کاربر فروشنده باید حداکثر تا ۱۲ساعت بعد از دریافت درخواست سفارش از طرف خریدار به سفارشات دریافتی خود رسیدگی کند.

۱۳٫اگرضرر و زیانی از جانب فروشنده به خریدار و یا بالعکس وارد شود درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ محیطی را برای گفتگوی دوطرف فراهم می کند و زیان دهنده موظف به جبران خسارت است و در صورت عدم حل اختلاف امکان پیگیری قضایی برای دوطرف وجود دارد، اگر ضرر وارده به درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ باشد زیان دهنده باید جبران خسارت کند.

۱۴٫درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ در یک معامله کامل هیچ مسئولیتی و یا تضمینی و کنترلی بر روی محصولات فروشندگان و هویت کاربران ندارد.

۱۵٫شما حق دریافت صورتحساب را دارید. شما می توانید صورتحساب خود را با ورود به حساب کاربری خود مشاهده کنید.

۱۶٫استفاده بیش ازیک نام کاربری برای یک شخص در درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ ممنوع می باشد ودر صورت مشاهده این تخلف همه شناسه های آن کاربر مسدود می شوند.

۱۷٫کاربر حق واگذاری شناسه خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده فرد و یا شرکت ثبت شده در درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ است.

۲۰٫سیاست های سایت ممکن است به دلیل های متعددی مانند اضافه کردن یک قابلیت جدید به سایت و یا اعمال نظرات کاربران دچار تغییراتی شود که در این صورت ۱۵روز قبل از تغییرات این موضوع بر روی سایت اطلاع رسانی می شود، و شرایط نسخه اصلاح شده از همان زمان قرارگیری قابل اجرا است، و فرض بر این اساس است که شما شرایط جدید سیاست های اجرایی را قبول کرده اید. در صورت موافق نبودن با تغییرات اعمال شده در سیاست می توانید اکانت خود را ببندید .

۱۸٫درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ امکان استفاده از سرویس تیکت ها را برای کاربران خود به منظور امکانات دهی به کاربران و همچنین جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی قرار میدهد، به عنوان مثال: اگر شما وجهی را پرداخت کنید و در قبال آن کالاو یا سرویسی را دریافت نکنید می توانید در درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ در قسمت تیکت ها این تخلف را گزارش دهید که در این صورت محیط گفتگوی دوطرفه بین فروشند و خریدار زیر نظر درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ فراهم می شود و در راستای حل مشکل تلاش می شود، ولی در صورت عدم حل مشکل ، درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ سعی می کند تراکنش را لغو کند اما بازگشت وجهی را تضمین نمیکند ، البته اقداماتی در راستای انجام فعالیت قانونی کاربران خود و همچنین جلوگیری از کلاه برداری و سوء استفاده انجام میدهد.

۱۹٫ در صورت نقض این توافقنامه ما ممکن است ، دسترسی شما به حسابتان و یا خدمات درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ را تعلیق و یا محدود کنیم ، و یا دسترسی به وجوه شما را تا ۱۸۰ روز محدود کنیم و سیاست قابل قبول درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ یا هر گونه توافق دیگری بین شما با درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ را استفاده می کنیم.

۲۰٫درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ متعهد می شود طبق سیاست سایت ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.

۲۱٫درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ هیچ گونه وابستگی ، نمایندگی و یا ارتباطی با موسسه یا ارگانی ندارد و انحصارا امتیاز آن متعلق به سایت www.38113.ir به مدیریت آقای سید مرتضی میری می باشد.

۲۲٫ اگرکاربر اختلاف و یا شکایتی از فروشنده دارد حداکثر تا ۳روزکاری پس از اعلام درخواست خرید خود مهلت دارد تا اختلاف خود را به درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ از طریق تیکت اعلام کند که در این صورت باید تمام ادعاهای دوطرف بر اساس مستنداتی که ارائه می کند باشد.

اگر شما دسترسی به حساب کاربری خود رابه کسی بدهید (با دادن اطلاعات ورود خود) و آنها معاملات را بدون آگاهی یا اجازه شما انجام دهند ، شما مسئول هر گونه نتیجه استفاده هستید.

۲۳٫اگر یکی از اتفاقات زیر در حساب شما رخ داد شما باید فورا درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ را مطلع کنید:

معامله غیر مجاز و یا دسترسی غیر مجاز در حساب کاربری شما رخ داده است.

اشتباه و یا خطایی در صورتحساب شما درج شده باشد.

پول یا اشتباه از حساب شما کسر شده و یا به اشتباه به حساب شما واریزشده ، و یا زمانی که معاملات نادرست در حساب شما ثبت شده اند.

باقیمانده حساب شما به درستی مشخص نشده و یا اگر یک اشتباه محاسباتی توسط درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ وجود دارد.

ما بدلیل حفظ مشتریان خود از کلاه برداری های احتمالی ، اطلاعاتی از شما که در اختیار پردازنده های بانکی است را با اطلاعاتی که به ما ارئه کرده اید تطبیق میدهیم، همچنین در برخی موارد که مقدار زیادی پول توسط درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ ارسال یا دریافت میکنید، درگاه سامانه ۳۸۱۱۳ بررسی هایی انجام خواهد داد.


Fatal error: Cannot redeclare class JSMin in /home/arvidhos/domains/38113.ir/public_html/wp-content/plugins/kingcomposer/includes/kc.vendors.jsmin.php on line 57