• تلفن: (30)38113-051
  • info@38113.com
در ارتباط باشید:
تصویر فوق العاده

گزارش دستاوردها و پیشرفت ها

از دستاوردهای این شرکت ، کیفیت سرویس و سرعت مناسب و سهولت سرویس دهی به مشترکین اینترنت مخابرات خراسان رضوی را میتوان اشاره نمود. ما افتخار داریم که می توانیم در شهر ها و مراکزی که مخابرات نسبت به طرح اتصال به شبکه مسی همکاری لازم را می نمایند بیشتر از هدف گذاری برنامه پنجم توسعه که 60% خانوارها و کلیه کسب و کارهای کشور بتواند به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت متصل شوند ،اقدام نمائیم .ما اعتقاد داریم که به دنبال توسعه و گسترش زیرساختی هستیم که زمینه ورود کشور به جامعه اطلاعاتی را فراهم می نماید و دسترسی به اینترنت پرسرعت که یکی از زیربنائی ترین پیشی نیاز های توسعه کاربر فاوا کشور میباشد را برای تمامی بخش های فعال جامعه اطلاعاتی اعم از بخش های سرویس دهنده شامل توسعه سخت افزار ، نرم افزار ، مخابرات و خدمات کامپیوتری و الکترونیکی و بخش سرویس گیرنده که شامل بخش حاکمیت و دولت ، بخش مالی و بیمه ، بخش صنایع بزرگ و ICT مثل نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع خودروسازی و زنجیره تامین آن و همچنین حوزه آموزش الکترونیک و سلامت الکترونیک و بخش های بازرگانی و تجارت الکترونیک واحد های بزرگ ، متوسط و کوچک و سرویس های درخواستی خانواده ها از قبیل دریافت و پرداخت فیش حقوقی و قبوض مصرفی و با حوزه های تصویری و سرگرمی را تامین مینماید.


تصویر فوق العاده

38113 چیست

38113 به عنوان یک شرکت نوآور و چابک در ارائه انواع خدمات مبتنی بر اینترنت پرسرعت مخابرات خراسان رضوی که با تکیه بر سرمایه های انسانی توانمند و با بهره برداری از تکنولوژی های روز دنیا در راستای بهترین، ارزنده ترین و قابل اعتماد ترین محصولات و خدمات گام برمیدارد.

تصویر فوق العاده

استفاده از این خدمت چه مزایایی دارد

با استفاده از این خدمت مشترکین می توانند به ثبت نام اینترنت، خرید ترافیک بصورت آنلاین بپردازند و نیز از طرح ها و تعرفه ای جدید اینترنت مطلع گردند. از آنجایی که برای خرید ترافیک بصورت آنلاین و اعمال ترافیک خریداری شده بصورت آنلاین، نیاز به خط رانژه مخابرات می باشد، مشترکین پس از استعلام شماره تلفن خود می توانند نسبت به شارژ اینترنت (خرید ترافیک) اقدام نمایند.

تصویر فوق العاده

این خدمت برای چه کسانی مناسب است

این خدمت برای تمام اقشاری که برای کسب و کار خود و یا حرفه و تخصص خود در خراسان رضوی به اینترنت احتیاج دارند مناسب بوده و مشترک با ثبت نام اینترنت و یا درصورت داشتن اینترنت مخابرات خراسان رضوی می تواند از این خدمت استفاده کند.